Archiwum Aktualności - styczeń 2012

Mam odwagę zabrać głos

Dom Kultury w Ustce ma dla Was ciekawy projekt w ramach Programu Równać Szanse. Mam odwagę zabrać głos to projekt dla młodzieży w wieku 13-19 lat. Jeśli chcecie nabrać pewności siebie, nabyć nowych umiejętności komunikacyjnych,

które na pewno zaprocentują w przyszłości, ułatwią start w dorosłe życie, to zapraszamy

do udziału w naszym przedsięwzięciu.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 20.01.2012 r. o godz. 17.00 w Domu Kultury w Ustce.

Zapraszamy serdecznie!

XX FINAŁ WOŚP

17.01.2012

Za nami XX już Finał Wielkiej Orkiesrty Światecznej Pomocy. Tradycyjnie organizatorem akcji w Ustce był Dom Kultury. Na ulice miasta wyruszyło około 100 wolontariuszy, wspieranych przez żółnieży Narodowych Sił Rezerwowych. Kwesta uliczna trwała do godz. 16.00. W godz. 11.00- 14.00 na placu przed Usteckim Ratuszem odbyły się prezentacje sprzętu i pojazdów służb mundurowych. W tym samym czasie 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy serwował na rozgrzewkę wojskową grachówkę.O godz. 18.00 rozpoczął się koncert Ustka dla WOŚP,  podczas którego wystąpiły lokalne zespoły i soliści. W trakcie koncertu licytowaliśmy gadżety WOŚP oraz przedmioty ofiarowane na rzecz Fundacji przez ustczan.