Archiwum Aktualności - wrzesień 2012

INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO 2012/2013

25.09.2012

Dom Kultury w Ustce serdecznie zaprasza 06.10.2012 (sobota) o godz. 18.00 na Inaugurację Roku Kulturalnego 2012/2013. W tym roku zaplanowaliśmy dla Państwa imprezę pod hasłem Ludowo na nowo, podczas której będzie można można zobaczyć i posłuchać jak młodzi artyści wykorzystują folklor do stworzenia nowych jakości w muzyce czy modzie. Podczas inauguracyjnego wieczoru usłyszymy koncert zespołu Chłopcy kontra Basia znanego szerszej publiczności z programu telewizyjnego Must be the music i obejrzymy kolekcję Agnieszki Szałowińskiej - ustczanki, której prace inspirowane są modą pohalańską. Wstęp kosztuje 10 złotych. Zapraszamy!
     Trio Chłopcy kontra Basia to minimalistyczny skład, który za punkt wyjścia obiera sobie polską twórczość  tradycjną.

ZAPRASZAMY PO WAKACJACH

Rozpoczynamy  nowy rok kulturalny w naszym Domu Kultury.
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w zajeciach artystycznych.