Archiwum Aktualności - styczeń 2013

Feryjny Rozkład Jazdy z Domem Kultury Tydzień 2

30.01.2013

Zapraszamy wszystkich także w drugim tygodniu ferii:)

Feryjny Rozkład Jazdy z Domem Kultury Tydzień 1

30.01.2013

Zapraszamy wszystkich na ferie do Domu Kultury.

Rodzinne kolędowanie w Domu Kultury

18.01.2013

Niedługo kończy się okres bożonarodzeniowy, a wraz znim czas śpiewania kolęd. Jako Dom Kultury chcemy zachęcić Państwa do pielęgnowania tej pięknej polskiej tradycji.

Finał WOŚP w Ustce

16.01.2013

Za nami XXI już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie organizatorem akcji w Ustce był Dom Kultury. Na ulice miasta wyruszyło około 100 wolontariuszy, wspieranych przez żołnierzy Narodowych Sił Rezerwowych i funkcjonariuszy Policji.
Kwesta uliczna trwała do godz. 16.00.
Od godz.18.00 rozpoczął się koncert Ustka dla WOŚP, podczas którego wystąpiły lokalne zespoły i soliści. W trakcie koncertu licytowaliśmy gadżety WOŚP oraz przedmioty ofiarowane przez ustczan na rzecz Fundacji.

VII KONKURS CHOINKA RATUSZOWA - rozstrzygniecie

16.01.2013

W tym roku tematem konkursu była "Skarpeta/But na świąteczne prezenty".
Jury w składzie:
- Dorota Zielińska-Białas- przewodniczaca
- Urszula Mroczek
- Dorota Paściak
Jury opierając się na twórczej zasadzie "robione ręcznie", jak też regulaminie oceniało:
- dbałość wykonania,
- wkład pracy,