Archiwum Aktualności - luty 2014

Po koncercie

17.02.2014

W minioną sobotę odbył się koncert chrytatywny Dla rodziny Marka. Były występy naszych lokalnych artystów, licytacje, kiermasz pyszności i rękodzieła. Wspólnie udało się nam zebrać około 10 000 złotych.

XXXI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Polskiej

10.02.2014

Dnia 10 marca o godz. 10.00 odbędą się w naszej placówce eliminacje miejskie XXXI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Polskiej. Ta propozycja skierowana jest do uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Warsztaty ceramiczne w DK

07.02.2014

Mamy kolejną propozycję dla uczniów gimnazjum i szkół średnich na twórcze działania manualne. Ruszamy z zajęciami ceramicznymi Nie święci garnki lepią. Czekamy na chętnych i prosimy o wcześniejsze zapisy. Więcej informacji uzyskacie w DK. Liczba miejsc ograniczona. ZAPRASZAMY!!!

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA WOKALNE

07.02.2014

Zapraszamy młodzież na indywidualne zajęcia wokalne. Prowadzi je Wioletta Kaszuba - absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, wydziału Wokalno-Aktorskiego. Jeśli interesujecie się śpiewem, chcecie popracować
nad emisją głosu, to prosimy o kontakt z Domem Kultury.

DLA RODZINY MARKA

05.02.2014

Zapraszamy na koncert charytatywny Dla rodziny Marka organizowany przez Urząd Miasta Ustka, który odbędzie się w Domu Kultury 15 lutego o godz. 17.00.
W programie: występy usteckich zespołów i solistów, licytacja przedmiotów i sprzedaż ciast.

SALSA dla pań

05.02.2014

Często panie sygnalizują nam, że chciałyby tańczyć, ale nie mogą znaleźć partnera, by uczestniczć w tego typu zajęciach. Dlatego wyszliśmy naprzeciw ich oczekiwaniom
i zaplanowaliśmy Karnawałowy Kurs Salsy tylko dla pań.

Warsztaty fotograficzne

05.02.2014

Już podczas ferii zimowych odbyły się pierwsze spotkania młodzieży zainteresowanej fotografią. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na niniejsze warsztaty. Zachęcamy gimnazjalistów i uczniów szkół średnich do tego typu aktywności.

Dyskusyjny Klub Filmowy w DK

04.02.2014

Mamy dla Was nową propozycję na spędzanie wolnego czasu. Jeśli kochacie kino i lubicie nie tylko oglądać filmy, ale także o nich dyskutować, chcecie podzielić się refleksjami na temat ważnych dzieł sztuki filmowej, to zapraszamy na nasz Dyskusyjny Klub Filmowy (jeszcze bez nazwy).

Mój Dzikus

04.02.2014

Dom Kultury w Ustce serdecznie zaprasza Panie (i nie tylko) 8 marca o godz. 18.00 na spektakl Mój Dzikus w mistrzowskim wykonaniu Justyny Sieńczyłło. To zabawny, miejscami wzruszający monolog współczesnej kobiety, wzbogacony dowcipnymi piosenkami Jana Jakuba Należytego. Sztukę zrealizowano w konwencji one woman show, bazującej na żywym kontakcie z publicznością.