Archiwum Aktualności - marzec 2014

USTKA JAKIEJ NIE ZNAMY

21.03.2014

Dom Kultury w Ustce serdecznie zaprasza 29 marca (sobota) o godz.18.00 na wernisaż wystawy pocztówek i niecodziennych pamiątek związanych z Ustką. Ustka jakiej nie znamy to wystawa z cyklu Usteccy Kolekcjonerzy, prezentującego szerszej publiczności zbiory miejscowych pasjonatów w różnych dziedzinach. Tym razem będzie można podziwiać kolekcję pana Eugeniusza Brzóski. Wystawę będzie można oglądać do końca sierpnia w Bałtyckim Centrum Kultury.

II OTWARTA SCENA MUZYCZNA

14.03.2014

Zapraszamy 4 kwietnia (piątek) o godz. 18.00 na koncert  OTWARTEJ SCENY MUZYCZNEJ. Zachęcamy śpiewających, tworzących muzykę, grających w zespole lub solo do zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością. Prosimy o wcześniejsze zapisy do 28 marca w Domu Kultury.

Warsztaty ceramiczne z DK

14.03.2014

Warsztaty ceramiczne z Domem Kultury już się rozpoczęły. Dzieci i młodzież chetną na tego typu zajęcia manualne zapraszamy do nas. Spotkania odbywają się w czwartki. Więcej informacji i zapisy w Domu Kultury.

DKF w Bałtyckim Centrum Kultury

14.03.2014

Jesteśmy już po pierwszych spotkaniach w naszym Dyskusyjnym Klubie Filmowym. Zachęcamy wszystkich fanów kina, którzy chcieliby nie tylko oglądać filmy, ale także podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ich temat. Spotkania odbywają się we wtorki o godz.17.30. Do zbaczenia!

Wystawa prac Aldony Feszler

14.03.2014

W przyszłą sobotę - 22 marca 2014 o godz. 17.00 zapraszamy na wernisaż wystawy prac  Aldony Feszler. To wystawa z cyklu mającego na celu prezentowanie szerszej publiczności twórczości usteckich artystów.

Wyniki eliminacji miejskich konkursu recytatorskiegoo

12.03.2014

Za nami kolejne eliminacje miejskie Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji
i Prozy Polskiej
dla szkół podstawowych i gimnazjum. Jury po wysłuchaniu prezentacji przyznało nastepujące nagrody i wyróżnienia:

W oczekiwaniu na "Dzikusa"

03.03.2014

Już w najbliższą sobotę Ustecki Dzień Kobiet w DK. Tym razem zapraszamy wszystkie Panie na mondram w wykonaniu Justyny Sieńczyłło - Mój Dzikus. Spektakl rozpoczyna sie o godz. 18.00. Cena biletu to 25 złotych. Są  jeszcze miejsca. Zachęcamy do wspólnego świętowania.