Archiwum Aktualności - czerwiec 2014

WYSTAWA FOTOGRAFII

25.06.2014

Zapraszamy serdecznie w czwartek 26 czerwca o godz.17.00 na wystawę prac uczestników warsztatów fotograficznych z Waldemarem Michorzewskim, które odbywały się w Bałtyckim Centrum Kultrury. Uczestniczki tych zajęć zachwycą przybyłych swoim celnym okiem, zdolnością uchwycenia świata, a także samodzielnie przygotowanym poczęstunkiem :) Do zobaczenia w BCK!

XI Ustecki Festiwal Filmów Amatorskich

11.06.2014

Już w najbliższy piątek 13 czerwca zapraszamy Państwa do Domu Kultury na kolejną odsłonę Usteckiego Festiwalu Filmów Amatorskich UFF(o)A. Jest to impreza o zasięgu ogólnopolskim. Mamy za sobą już 10 edycji.
    O godz.17.00 rozpoczną się otwarte pokazy filmowe, a około godz.18.45 podsumowanie ogłoszonego wcześniej konkursu filmowego, w którym biorą udział młodzi filmowcy amatorzy.

Wystawa fotograficzna

11.06.2014

Dnia 10 czerca o godz. 18.00 odbył się u nas wernisaż wystawy fotografii Ustka - zapis przedsezonowy. Autorami prac są fotograficy z różnych stron karaju, uczestnicy ubiegłorocznego pleneru. To wystawa cykliczna. Do tradycji przeszło już, że ekspozycja zdjęć z minionego pleneru fotografików odbywa się w dniu rozpoczęcia kolejnego. Wystawę będzie można oglądać do końca czerwca. Zapraszamy serdecznie. Warto zobaczyć, jak inni widzą nasze miasto.

Festiwalowe podsumowanie

10.06.2014

Za nami już XVII edycja Nadbałtyckiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Bursztynowe Słoneczko. Wydarzeniu towarzyszyły wielkie emocje, były i łzy i radość. Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać i posłuchać młodych wokalistów z Rumi, Czarnkowa, Zielonej Góry, Koszalina, Trzcianki, Słupska, Bytowa, Gdańska, Złocieńca oraz Ustki i okolic. Tegorocznymi laureatami festiwalu są:

BURSZTYNOWE SŁONECZKO TUŻ, TUŻ

03.06.2014

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, siedemnasta już edycja Nadbałtyckiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Bursztynowe Słoneczko. Impreza tradycyjnie trwać będzie dwa dni, w tym roku odbędzie się w terminie 7-8 czerwca. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia, a chętnych zapraszamy do posłuchania młodych artystów!