Archiwum Aktualności - wrzesień 2015

Dom Kultury wznawia cykl KULTURALNE DZIAŁANIA FAMILIJNE. W sobotę
26 września 2015 o godz. 12.00 zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami
na interaktywny poranek muzyczny "Rodzinne Granie i Bajanie" - legenda muzyczna
O WAWELSKIM SMOKU. Pomysłodawczynią i prowadzącą wydarzenie jest Teresa Przeradzka. Towarzyszyć jej będą: na fortepianie - Tomasz Szymczewski, na puzonie - Sylwester Śliwa. Bilety: dzieci - 8 złotych, dorośli - 10 złotych. Do zobaczenia!

ZAPISY DO SEKCJI DK !!!

16.09.2015

Wrzesień jest miesiącem zapisów do sekcji artystycznych DK. Wszystkich chętnych do rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności zapraszamy na zajęcia: plastyczne, ceramiczne, gitarowe, fotograficzne, taneczne, teatralne, filmowe i rękodzieła
dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Czekamy też na zespoły muzyczne. Zapisy: mailowo, telefonicznie, osobiście. Czekamy!!!

KUNDEL BRURY- festyn familijny

12.09.2015

Dom Kultury w Ustce serdecznie zaprasza 12 września o godzinie 12.00 na imprezę poświęconą opuszczonym psiakom KUNDEL BURY. Podczas wydarzenia odbędą się pokazy psów, lekcja tresury i wiele innych atrakcji. Impreza odbędzie się na terenie OSiR-u. Chcących włączyć się w akcję prosimy o kontakt.

Koncert Młodych Pianistów

07.09.2015

ZAPRASZAMY na "Koncert Młodych Pianistów" w ramach odbywającego sie w Słupsku 49. Festiwalu Pianistyki Polskiej. Koncert odbędzie się 8 września o godz. 12.00 w sali Domu Kultury. Natalia Zaleska i Jakub Kuszlik wykonają utwory F. Chopina, J. Brahmsa, S. Rachmaninowa i M.de Falli.