Archiwum Aktualności - kwiecień 2016

SPEKTAKL DLA NAJMŁODZYCH

30.04.2016

Tradycyjnie w ostatnią sobotę miesiąca w ramach cyklu Kulturalne Spotkania Familijne mamy propozycję na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Tym razem 30 kwietnia o godz.16.00 zapraszamy na spektakl teatralny dla dzieci DASZEŃKA, CZYLI ŻYWOT SZCZENIAKA w wykonaniu Teatru Lalki TĘCZA ze Słupska. Bilety już do nabycia: 8 złotych - dzieci, 10 złotych - dorośli.

WRĘCZENIE NAGRÓD BURMISTRZA

08.04.2016

Cieszymy się, że w tym roku wręczenie nagród Burmistrza Miasta Ustka dla młodzieży za osiągnięcia w dziedzinie sportu i twórczosci artystycznej odbędzie się właśnie u nas.

Na gali 8 kwietnia o godz. 17.00 będzie można zobaczyć i posłuchać laureatów.

EUGENIUSZ KOZŁOWSKI - MALARSTWO

23.04.2016

W sobotę 23 kwietnia o godzinie 18.00 zapraszamy na otwarcie wystawy MALARSTWO MARYNISTYCZNE Eugeniusza Kozłowskiego - artysty malarza, grafika i rzeźbiarza z Człuchowa. Autor jest członkiem Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich i Związku Plastyków Artystów RP. Jego twórczość związana jest głównie z morzem, jego wielką miłością. Maluje także pejzaże i abstrakcje. Wystawa będzie czynna do 15 czerwca.

PREZENTACJE ARTYSTYCZNE PRZEDSZKOLAKA

16.04.2016

Już 16 kwietnia (sobota) o godzinie 10.00 na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych rozpocznie się kolejna odsłona Prezentacji Artystycznych Przedszkolaka. Zapraszamy na występy naszych milusińskich, którzy z przejęciem ćwiczą swoje układy.

Do zobaczenia!