Archiwum Aktualności - maj 2016

SCENA DK CZEKA NA WAS!

21.05.2016

Zachęcamy wszystkich śpiewających lub grających na różnych instrumentach w zespołach, bądź solo do zaprezentowania swoich umiejętności na "domokulturowej" scenie. Otwarta Scena Muzyczna powraca i czeka 21 maja od godziny 18.00. Chętnych do wystąpienia prosimy o wcześniejszy kontakt.

W GATUNKU RAP

20.05.2016

Z wiosną powracamy z propozycją dla lokalnych twórców muzyki rap, gatunku muzycznego popularnego zwłaszcza wśród młodych ludzi. Zapraszamy fanów rapu, a wszystkich twórców

do zaprezentowania swojej twórczości przed publicznością! Czekamy na kontakt.

DZIEŃ TAŃCA 2016

14.05.2016

I znów mamy piękny maj. A w nim Dom Kultury tradycyjnie rezerwuje jedną sobotę na cieszacy się dużym powodzeniem DZIEŃ TAŃCA. W tym roku odbędzie się on 14 maja o godz.17.00. Podczas tego wydarzenia swoje umiejętności zaprezentują zespoły, pary i soliści z zaprzyjaźnionych ośrodków kultury oraz uczestnicy zajęć tanecznych w usteckim DK. Zapraszamy wszystkich tanczących i tych tylko podziwiających.

LORA SZAFRAN & BOGDAN HOŁOWNIA

03.05.2016

Już niebawem - 3 maja o godz. 18.00 na naszej scenie wystąpi LORA SZAFRAN i akompaniujący jej na fortepianie BOGDAN HOŁOWNIA w nowych odsłonach utworów J. Wasowskiego i J. Przybory w koncercie Droga do Ciebie. Bilety już do nabycia: 20 zł - przedsprzedaż, 25 zł - w dniu koncertu.

XIX FESTIWAL BURSZTYNOWE SŁONECZKO

15.05.2016

Przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej XIX już edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej Bursztynowe Słoneczko rozpoczęte. Aktualny regulamin i karta zgłoszenia na festiwal do pobrania w zakładce Kalendarz imprez - Imprezy cykliczne. Zapraszamy do udziału! Na zgłoszenia czekamy do 15 maja.