Już w najbliższy piątek 11 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy Państwa na wspólne obchody Święta Niepodległości. Uczestnicy zajęć Studia Wokalu zaśpiewają dla Was wybór klasycznych, ale też nieoczywistych utworów o charakterze patriotycznym i wolnościowym. Wokalistom będzie towarzyszył zespół instrumentalny.

Wstęp wolny

czytaj więcej

Zapraszamy do naszej PRACOWNI WYOBRAŹNI. Zachęcamy do udziału w kreatywnych warsztatach plastycznych DOMOWY TEATRZYK, które odbędą się 22 października o godzinie 11.00 w Bałtyckim Centrum Kultury. Działanie poprowadzi Przemysław Laskowski – aktor/lalkarz. Koszt udziału – 20 złotych, 15 złotych z Ustecką Kartą Mieszkańca.

Przy użyciu kartonów, płócien, patyczków, flamastrów, farbek i nożyczek… stworzymy domowe teatrzyki, które

czytaj więcej

Kochani! INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO 2022/2023 już za niecały miesiąc. Zawsze szukamy czegoś/ kogoś wyjątkowego na dobry początek naszych kulturalnych działań. I udało się. Mamy dla Was cuuuudowny koncert. Coś dla ducha, umysłu i humoru. A mianowicie „I co ja robię tu…” – koncert KUBY SIENKIEWICZA, który odbędzie się 7 października 2022 o godzinie 19.00. Bilety

czytaj więcej

Wrzesień to czas spotkań i nowych ustaleń. Zapraszamy na zapisy i po informacje o naszych zajęciach. Kontakt: tel. 59 8 144 919, dk.ustka@wp.pl.

Zapisać się można także poprzez niniejszy link: https://forms.gle/mN1JTnRnAp1UxBLF6

czytaj więcej

Kochani, to już ostatnie w tym sezonie familijne środowe działanie w ramach cyklu PRZYSTAŃ KULTURA. Zachęcamy Was do stworzenia pięknych wachlarzy podczas naszej imprezy, która już 24 sierpnia o godzinie 11.00 w podwórzu Bałtyckiego Centrum Kultury. Wstęp: 15 złotych, 12 złotych – z Ustecką Kartą Mieszkańca.

czytaj więcej

Kolejna środa już niebawem, a wraz z nią kolejna impreza w ramach PRZYSTAŃ KULTURA. Tym razem, podczas familijnego zdarzenia plastycznego, zachęcamy do wykonania autorskiej Pamiątki z Ustki – Kamienia znad morza. Spotykamy się 17 sierpnia o godzinie 11.00 i 17.00 w podwórzu Bałtyckiego Centrum Kultury. Wstęp: 15 złotych, 12 złotych – z Ustecką Kartą Mieszkańca.

czytaj więcej

Jeszcze ostatnie przygotowania i…. Zapraszamy na POWRÓT Z POŁOWU. Początek jutro 13 sierpnia o godzinie 11.30 (port wschodni). Zaczynamy widowiskiem parateatralnym „Powrót z połowu”, o godzinie 12.00 zapraszamy na warsztaty dla dzieci „Ryby, rybki” – wikliniarskie/ garncarskie/plastyczne, O 15.00 nastąpi otwarcie wystawy ”Ustka – dawna osada rybacka” – ul. Portowa, przy wieży ciśnień. O

czytaj więcej

W środowe popołudnie 10 sierpnia o godzinie 17.00 w ramach PRZYSTAŃ KULTURA zapraszamy osoby wypoczywające w naszym mieście do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych w naszym cyklicznym konkursie piosenki dla turystów USTECKA MUSZELKA. Potrzebne są: nagranie z mp3, odwaga i dobry humor. Wiek uczestników: bez ograniczeń. Spotykamy się w podwórzu Bałtyckiego Centrum Kultury. Do zobaczenia!

czytaj więcej

W przyszłą środę 10 sierpnia o godzinie 11.00 zapraszamy do działania w ramach naszego długoletniego cyklu Rzeźba z piasku. Tym razem namawiamy do budowania PIASKOWEJ ŁODZI PODWODNEJ. Weźcie ze sobą łopatki i zapał do tworzenia.

#domkulturywustce, #rzeźba, #konkurs, #animacja, #ustka

czytaj więcej

W najbliższą środę w ramach PRZYTAŃ KULTURA zapraszamy na kreatywne działania familijne „Ryby, żaby i raki” – papieroplastyka, sztuka recyklingu. Tym razem stworzymy rolkowe zwierzęta wodne. Wstęp: 15 złotych, 12 złotych z Ustecką Kartą Mieszkańca. Zapraszamy.

czytaj więcej