Tegoroczna Inauguracja Roku Kulturalnego, to nie tylko koncert Mariusza Lubomskiego, ale i dwie interesujące wystawy. Pierwszą z nich jest wystawa prac członków Usteckiego Klubu Plastyka. Królować na niej będą MANDALE

czytaj więcej

Kochani, wielkimi krokami zbliża się INAUGURACJA kolejnego roku kulturalnego. Będziemy świętować nowy początek. Mamy dla Was kilka propozycji. Jedną z nich jest koncert Mariusza Lubomskiego, który odbędzie się 25 września o godzinie 18.00. Bilety już w sprzedaży. Cena: 45 zł – przedsprzedaż, 60 złotych – w dniu koncertu.

czytaj więcej

A może grafika? Zapraszamy chętną młodzież od 11 lat. Zajęcia raz w tygodniu.

czytaj więcej

Dla młodych miłośników zajęć plastycznych. U nas będziecie mogli coś zmalować

czytaj więcej

Gitara akustyczna, basowa, elektryczna, czy ukulele? Macie duuuuży wybór. A może nauka gry na pianinie? Do przemyślenia Zapraszamy!

czytaj więcej

Kolejna propozycja naszych zajęć. Tym razem w sekcji teatralnej. Przyjdźcie i spróbujcie swoich sił na scenie

czytaj więcej

Coś dla fanek szydełkowania, dziergania na drutach i haftowania. Spotkania dla zaawansowanych i tych, którzy chcą się uczyć. Zapraszamy w każdy czwartek!

czytaj więcej

Zapisy na nasze zajęcia wciąż trwają. Jedną z naszych propozycji jest nauka gry na perkusji (dzieci, młodzież i dorośli). Bębny czekają

czytaj więcej

Kochani, w tym tygodniu zapraszamy na ostatnie już familijne działania plastyczne w ramach wakacyjnego cyklu “Przystań Kultura”. Na środę – 18 sierpnia przygotowaliśmy dla Was o godzinie 11.00 “Podniebne Wietrzydła” – papieroplastyka. Impreza płatna. Koszt – 15 złotych.

czytaj więcej