Zajęcia dla dzieci małych (wiek 5-8 lat) | Przydasie – grupa rękodzieła dla dzieci od 9. roku życia i młodzieży | Kurs malarstwa i rysunku dla dzieci i młodzieży | Ustecki Klub Plastyka | Klub Haftu


Zajęcia dla dzieci

Warsztaty dla dzieci obejmują rysunek, malarstwo, elementy grafiki, papieroplastykę, rzeźbę, rękodzieło – podstawy szycia, robienia na drutach oraz techniki dekoracyjne. 

Zajęcia:
wtorek, czwartek – 16.00-17.00

Prowadząca: DOROTA PAŚCIAK

 Opłata: 60 zł/m-c


Grupa rękodzieła dla dzieci od 9. roku życia i młodzieży

Zajęcia:
wtorek, czwartek – 17.30-19.00

Prowadząca: DOROTA PAŚCIAK

Opłata: 60 zł/m-c


Kurs malarstwa i rysunku dla dzieci i młodzieży

Kurs prowadzony w dwóch grupach wiekowych. Podczas spotkań uczestnicy zgłębiają tajniki różnych technik rysunku i malarstwa, uczą się posługiwania rozmaitymi narzędziami i materiałami wykorzystywanymi w tych dziedzinach sztuki. Kurs trwa do końca maja.

Zajęcia:
poniedziałek – 17.00-18.30

Prowadząca: ALDONA FESZLER

Opłata: 100 zł za m-c


Ustecki Klub Plastyka

Grupa skupiająca usteckich artystów amatorów (malarzy, rzeźbiarzy i innych rękodzielników). Prace członków Klubu można oglądać na wystawach zbiorowych i indywidualnych w Domu Kultury w Ustce i nie tylko.

Zajęcia: pierwszy poniedziałek m-ca – godz.18.30-20.00
Prezes Klubu: ANNA CHODYNA


Klub Haftu 

Klub istnieje już ponad 35 lat. Skupia panie w różnym wieku. Początkowo spotkania dotyczyły głównie haftu (kaszubski, płaski, richelieu, krzyżykowy). Obecnie panie zajmują się także różnymi robótkami ręcznymi: szydełkowanie, robienie na drutach. Prace uczestniczek zajęć prezentowane są na wystawie zbiorowej raz w roku. Wszystkich chętnych, by dołączyć do grupy zapraszamy serdecznie.

Zajęcia: czwartek – godz.16.00 – 18.00 – BCK

Prowadząca: URSZULA MROCZEK