Archiwum Wydarzenia - Dom Kultury w Ustce

Wydarzenia Search and Views Navigation

ELIMINACJE MIEJSKIE KONKURSU RECYTATORSKIEGO

12 maja godz.09:30 - 13:00
plakat: na żółtym tle wsród chmur leci balon, a na chmurach unosi sie tekst

Czekamy na młodych recytatorów, wyłonionych podczas szkolnych przesłuchań, którzy zaprezentują się w kolejnych eliminacjach miejskich do XXXVIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Przesłuchania już 12 maja. Ze względu na obostrzenia związane z Covid-19, prezentacje odbędą się z podziałem na grupy i bez publiczności. #domkulturywustce, #poezja, #konkurs

KUKIEŁKI Z KUCHENNEJ SZUFLADY

29 maja godz.11:00 - 14:30
plakat: informacja o imprezie,na turkusowym tle leżą derwniane łyżki i szpatułki pezrobione na lwa, pirata i lalkę

Już w najbliższą sobotę 29. maja zapraszamy na kreatywne warsztaty z Domem Kultury - "Kukiełki z kuchennej szafy". Działania odbędą się w dwóch turach: pierwsza rozpocznie się o godzinie 11.00, a druga o 13.00. Prosimy o wcześniejsze zapisy. Czekamy na Was i cieszymy się na tak upragnione zajęcia live. 🙂

RODZICIELSKA MAPA ŻYCIA – WYSTAWA

29 maja godz.17:00 - 30 lipca godz.16:00
plakat; na pomarańczowym tle, kobieta i mężczyzna rozmawiają, tekst w dymkach, informacja o wystawę Rodzicielska Mapa Życia

USTECKI FESTIWAL FILMÓW AMATORSKICH UFF(o)A

11 czerwca godz.17:00 - 19:00

Kochani, mamy coś dla miłośników kina amatorskiego. Już 11 czerwca (piątek) o godzinie 17.00 zapraszamy na ogólnopolskie prezentacje konkursowe XVIII Usteckiego Festiwalu Filmów Amatorskich UFF(o)A. Po pokazie nastąpi wręczenie nagród. Zapraszamy!!!

PODKŁADECZKI POD KUBECZKI

12 czerwca godz.11:00 - 14:30
25ZŁ

Już w najbliższą sobotę w Bałtyckim Centrum Kultury będziemy dziergać na szydełku podkładki pod kubki, filiżanki. Na warsztaty zapraszamy młodzież i osoby dorosłe. Nie trzeba umieć szydełkować. Pokażemy, jak zrobić podkładki od podstaw. Zachęcamy do wspólnego świętowania Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych.

NA DOBRY POCZĄTEK

18 czerwca godz.18:00 - 20:00
10ZŁ
plakat: młodzież w rzepaku, informacje dotyczące koncertu młodzieży

Zapraszamy serdecznie na koncert uczestników naszego Studia Wokalu, podsumowujący pracę młodych wokalistów. Młodzieży towarzyszyć będzie przy fortepianie Przemysław Sysojew-Osiński. Czekamy na Was 18 czerwca (piątek) o godzinie 18.00 cna podwórzu Bałtyckiego Centrum Kultury. Wstęp - 10 złotych.

Lipiec 2021

A MOŻE RYBY?

7 lipca godz.11:00 - 12:30
15PLN

Od lipca rozpoczynamy letnie, kreatywne działania w cyklu PRZYSTAŃ KULTURA. Pierwsza nasza propozycja to "A może ryby?" Zachęcamy dzieci, które chcą z nami coś zmalować Wstęp - 15 złotych.

CERAMIKA DLA DZIECI

8 lipca godz.17:00 - 18:30
15PLN

DOMOWY TEATRZYK

14 lipca godz.11:00 - 12:30
15zł

Kolejna środa upłynie nam pod znakiem teatru. "Domokulturowa" PRZYSTAŃ KULTURA zaprasza 14 lipca o godzinie 11.00 na kreatywne działanie dla dzieci "Domowy Teatrzyk - robimy kukiełki". Wstęp - 15 złotych.

EPIDEMIA ŚMIECHU – TEATR DLA DZIECI

14 lipca godz.17:00 - 18:00
15zł

Kolejna środa upłynie nam pod znakiem teatru. "Domokulturowa" PRZYSTAŃ KULTURA zaprasza o godzinie 17.00 na podwórze Bałtyckiego Centrum, gdzie zapanuje "Epidemia Śmiechu" w wykonaniu Teatru Pinezka z Gdańska. Bilety: 15 złotych - dorośli, 12 złotych - dzieci.

RZEŹBA Z PIASKU – ALE BABKA

21 lipca godz.11:00 - 12:30
Darmowy

Przed nami kolejna kreatywna środa w ramach Przystani Kultura. Już o 11.00 czekamy na Was na plaży. Zapraszamy do działania. Tematem przewodnim spotkania będzie babka :)