40. POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ - ELIMINACJE MIEJSKIE - Dom Kultury w Ustce

• To wydarzenie minęło.

40. POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ – ELIMINACJE MIEJSKIE

10 maja, 2023 godz.10:00 - 12:00

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej już na stałe wpisał się w kalendarz naszych wiosennych imprez. W tym roku to już 40. jubileuszowa edycja wydarzenia. Celem jest integrowanie najmłodszych miłośników słowa mówionego i pielęgnowanie idei amatorskiego ruchu recytatorskiego wśród uczniów szkoły podstawowej.

W tym roku eliminacje miejskie odbędą się w Domu Kultury 10 maja (środa) o godzinie 10.00. Usłyszymy młodych recytatorów wyłonionych podczas eliminacji szkolnych. Po wysłuchaniu prezentacji do finału powiatowego wytypowani zostaną najlepsi recytatorzy w każdej kategorii wiekowej oraz z konkursu poezji śpiewanej. Finał konkursu 5-6 czerwca w OT Rondo w Słupsku.

Data:
10 maja, 2023